spot_img
Strona głównaNewsyWszystkie 70 sierpniowych premier LEGO w jednym miejscu

Wszystkie 70 sierpniowych premier LEGO w jednym miejscu

W drugim miesiącu wakacji czeka nas wiele debiutów, w tym trzy nowe serie – DREAMZzz, Gabby’s Dollhouse i Sonic the Hedgehog.

Zdecydowana większość poniższych zestawów możecie już kupić przedpremierowo w innych niż LEGO sklepach. Te, które mają być ekskluzywne (dostępne tylko na stronie LEGO) oznaczono jako „EX”.

Architecture

Art

City

Classic

Creator

DC

DREAMZzz

DUPLO

Gabby’s Dollhouse

Icons

Marvel

Minecraft

Sonic the Hedgehog

Star Wars

Super Mario

Technic

Inne

  • LEGO 40594 Domy świata 3GwP – 278 elementów, przedstawia dwupiętrową górską chatkę. Przy wejściu mamy beczkę, ławkę i kłody drewna (to nadruki), a nad nim – niewielki balkon, kwiaty i okna z okiennicami (to naklejki). Wewnątrz, na pierwszym piętrze mamy kominek, drewniany stół, ławę do siedzenia, kran, kawałek żółtego sera (nadruk) i obraz z górskim krajobrazem (naklejka). Na piętrze są natomiast: łóżko i… ławeczka do ćwiczeń.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE