spot_img
Strona głównaNewsyTak wygląda tablica ogłoszeń z serii LEGO Family

Tak wygląda tablica ogłoszeń z serii LEGO Family

Na LEGO.pl pojawił się zestaw nowej serii Family – LEGO 41839 Tablica ogłoszeń.

Seria Family to pomysł duńskiej firmy na zaproszenie całych rodzin do wspólnej zabawy klockami. Mamy już foty pierwszego zestawu.

Pierwszy z planowanych na sierpień zestawów został oficjalnie zaprezentowany. To LEGO 41839 Tablica ogłoszeń. Za katalogowe 439,99 zł otrzymujemy 1743 klocków, z których zbudujemy m.in. tablicę o wymiarach 33 cm wysokości, 30 cm szerokości i 4 cm głębokości. Można na niej układać wiadomości do innych członków rodziny. Wiadomość może mieć maksymalnie 30 liter. Do tego można dodać 10 naklejek z emotkami. Pomysł ciekawy, ale czy rzeczywiście wart 440 zł?

W sierpniu pojawić się mają także dwie inne nowości tej serii:

  • LEGO 41838 Wspomnienia z rodzinnych podróży (family travel memories)1321 elementów. Zestaw przedstawia mapę świata, na której będzie można oznaczać odwiedzone miejsca, a także destynacje przyszłych rodzinnych wypadów. Do tego mamy mieć niewielki model odrzutowca do klockowych podróży. Wiemy już, że polska cena tego zestawu to 659,99 zł.
  • LEGO 41898 Gra planszowa do zbudowania (buildable board game) – niestety póki co brak szczegółów.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE