Tak wygląda nowy świąteczny koc od LEGO

Tak wygląda nowy świąteczny koc od LEGO

Sezon świąteczny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim świąteczne gratisy od LEGO. Wiemy już, jak wygląda tegoroczny koc – GwP, który zawsze cieszy się dużą popularnością wśród fanów.

Na stronie węgierskiego sklepu Kockaaruhaz.hu ruszyła promocja, w której do zdobycia jest nowy świąteczny koc LEGO. Dostaniemy go za zakupy za minimum ok. 470 złotych. LEGO 629246 Polarowy koc ma motyw typowo świąteczny – na czerwonym tle jest wzór białych gwiazdek i złożonych z malowanych klocków lasek choinkowych. Jego wymiary to 1,27 na 1,58 metra.

Nie wiadomo jeszcze, czy w Polsce ten gratis będzie dostępny w sklepie LEGO czy u wybranych partnerów. W zeszłym roku LEGO 5007622 Polarowy koc był do wzięcia na stronie LEGO za zakupy za minimum 920 zł.

Gratisem ma być także bombka w kolorze turkusowym z napisem “2023”, białymi gwiazdkami i wzorem złożonym z kilku namalowanych klocków. Bombka jest otwierana, ale nie wiadomo, co zawiera. Ma też czerwoną, świąteczną wstążkę i jest zapakowana w kartonik.

fot. LEGO

W zeszłym roku dość nieoczywistym prezentem do zakupów na stronie LEGO w okresie przedświątecznym był Zestaw do pieczenia LEGO (5007685). W tym roku będą prawdopodobnie to dwa fartuszki do pieczenia we świąteczne wzory. Większy (z dominującym kolorem czerwonym) ma być w rozmiarze odpowiednim dla osoby starszej, a mniejszy (z dominującym kolorem zielonym) – dla dziecka. Oba mają mieć kieszenie na drobne przedmioty.

Wśród świątecznych gratisów może pojawić się także materiałowa biała torba na ramię ze świątecznym wzorem.

W grudniu gratisami mają być także:

  • LEGO 40610 Zimowa frajdapolybag VIP, który składa się ze 142 elementów. Zawiera m.in. narty, wiewiórkę, snowboard, siekierę, gitarę, zimową czapkę, kubek, płot, łyżwy, dzbanek i elementy roślinności.

  • LEGO 40603 Horse & Cart – 153 elementy – zaprzęg koni w świątecznym stylu. W zestawie przynajmniej jedna minifigurka.
  • LEGO 40604 Świąteczne bombki – 182 elementy – zestaw zawiera 3 bombki – czerwoną, żółtą i zieloną.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *