spot_img
Strona głównaNewsySet LEGO Ideas 21336 The Office pojawi się w październiku?

Set LEGO Ideas 21336 The Office pojawi się w październiku?

Wszystko wskazuje na to, że plotki o wydaniu tego, nawiązującego do popularnego serialu setu jeszcze w tym roku się potwierdzą. LEGO Ideas 21336 The Office ma pojawić się już za niecałe trzy miesiące.

Na twitterowym profilu LEGO pojawił się zwiastun nadchodzącego zestawu. No… może nie wprost.

To nawiązanie do serialowego żartu – zszywacza Dwighta, który Jim umieścił w galarecie. Takie to proste, a jakże głębokie… W każdym razie, podobno zestaw ma zostać oficjalnie potwierdzony podczas przyszłotygodniowego San Diego Comic Con.

Set ma bazować na propozycji Jaijai Lewisa, który zgłosił swój projekt w sierpniu 2020 roku do LEGO Ideas. Zebrał on wymagane 10 tys. głosów wsparcia i zapewne w październiku zobaczymy go na sklepowych półkach.

Zestaw Lewisa składa się z mniej niż 2 tysięcy elementów. Mamy w nim gabinet Michaela, salkę konferencyjną i dział sprzedaży. Co ciekawe, projektant w swoim zestawie umieścił aż 17 głównych postaci (Michael, Jim, Pam, Dwight, Angela, Kevin, Oscar, Meredith, Credo, Andy, Phyllis, Stanley, Darryl, Toby, Kelly, Ryan, Erin).

Więcej szczegółów możecie zobaczyć na stronie projektu na LEGO Ideas.

Nie wiadomo póki co, jak będzie wyglądał ten zestaw po zmianach wprowadzonych przez projektantów LEGO. Cena, która teraz pojawia się w sieci to ok. 100 euro, czyli niecałe 500 złotych. To może sugerować, że liczba elementów będzie porównywalna do oryginalnego projektu.

Set ma się ukazać w październiku, ale wcześniej prawdopodobnie zobaczymy inną nowość z serii Ideas – zestaw 21335 Latarnia morska.

Na ten moment, wszystkie te doniesienia dotyczące setu LEGO Ideas 21336 The Office nie mają charakteru oficjalnego. Na potwierdzenie musimy poczekać przynajmniej tydzień.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE