Promocje na LEGO Dzień Star Wars 2024

Promocje na LEGO Dzień Star Wars 2024

Mamy już niemal komplet informacji o LEGO Dniu Star Wars 2024 na stronie LEGO.pl. Do gratisów dołączyły przecena wybranych zestawów, podwójne punkty Insiders i kolekcjonerska moneta.

LEGO Dzień Star Wars 2024 to tak naprawdę pięć dni – od 1 do 5 maja. LEGO przygotowało następujące promocje:

  • LEGO 40686 Statek MTT Federacji Handlowej – 262 el. – to będzie główny gift. W zestawie jest 8 droidów, w tym dwaj piloci. Rama wysuwa się i rozkłada. Jest na niej miejsce także na blastery. Całości dopełnia klocek upamiętniający 25. rocznicę zestawów LEGO Star Wars. Będzie do wzięcia za 720 zł wydane na sety Star Wars.

fot. LEGO
  • LEGO 30680 AAT – to minimodel maszyny AAT z obrotowym działkiem laserowym. Przy zakupach za min. 180 zł.

  • podwójne punkty punktów LEGO Insiders – Będą prawdopodobnie przy zakupie większości produktów na licencji Star Wars (tych, które nie są objęte 20-procentową przeceną).

  • Plakat Star Wars – będzie dostępny w centrum nagród LEGO Insiders za 1800 punktów. Przedstawia narysowane przez Joe Hogana 65 postaci. Plakat ma 30 cm szerokości i 40 cm wysokości.
fot. LEGO
  • wciąż niewykluczone, że któreś z poniższych gadżetów (brelok, naszywka i notatnik z logiem z R2-D2 z okazji 25-lecia serii LEGO Star Wars) trafią do centrum nagród LEGO Insiders. Najmniejsze prawdopodobieństwo dotyczy naszywki, którą możecie już dostać przy zakupach zestawów Star Wars w wielu sklepach.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *