spot_img
Strona głównaNewsyProgram LEGO Insiders oficjalnie zastąpił LEGO VIP

Program LEGO Insiders oficjalnie zastąpił LEGO VIP

Na stronie LEGO wystartował program lojalnościowy LEGO Insiders. Poza zmianą nazwy, realnych różnic nie ma prawie żadnych.

Dotychczasowy program VIP umożliwiał zbieranie punktów i wymianę ich na nagrody i zniżki w centrum nagród VIP. Teraz to się nie zmieniło w programie LEGO Insiders. Mamy też – jak w programie VIP – wcześniejszy dostęp do premier.

Nową korzyścią jest możliwość rejestracji swojego zestawu na stronie LEGO i uzyskaniu w ten sposób dodatkowych 20 punktów. Tylko uwaga – te unikalne kody są jedynie na instrukcjach w zestawach wydanych po 2018 roku. No i realna wartość tych 20 punktów to jakieś 67 groszy.

Na plus zaliczyć też można fakt, że loginem z LEGO Insiders mamy dostęp do wszystkich programów i aplikacji Duńczyków. LEGO Insiders to również fora tematyczne, na których możemy pogadać z fanami z całego świata.

Uruchomieniu programu towarzyszy loteria Treasure Hunt, w której do wygrania jest m.in. milion punktów. Ale oczywiście ta akcja promocyjna nie dotyczy Polski. Podobnie jak magazyn Magazyn LEGO Life.

Wszyscy członkowie LEGO VIP są automatycznie przeniesieni do programu LEGO Insiders. Zachowują także wszystkie punkty VIP.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE