Opowieści z czasów wyścigu kosmicznego zaprezentowane

Opowieści z czasów wyścigu kosmicznego zaprezentowane

Na stronie LEGO pojawił się już zaprojektowany przez Polaka set serii Ideas LEGO 21340 Opowieści z czasów wyścigu kosmicznego.

Jan Woźnica (JohnCarter) jest pierwszym rodakiem, którego projekt LEGO Ideas wszedł do produkcji. Stworzył tryptyk – świetne sceny science-fiction w stylu plakatu, pełne akcji i spokoju zarazem. Projekt został zatwierdzony 25 października 2022 roku. Do sprzedaży wejdzie 8 maja (5 maja dla fanów VIP).

Zestaw LEGO 21340 Opowieści z czasów wyścigu kosmicznego składa się z 688 elementów. Zbudujemy z nich cztery pocztówki 3D. To o jedną więcej niż oryginalny pomysł Polaka. Pocztówki można można połączyć, a każda z nich przedstawia sceny inspirowane mitami science fiction z lat osiemdziesiątych XX wieku, filmami, książkami i plakatami.

fot. LEGO

Mamy tu obserwatorium, bazę księżycową i zaćmienie Księżyca, prom kosmiczny, oraz czarną dziurę. Na różowo-fioletowej pocztówce są klocki z gwiazdami, które można ułożyć w gwiazdozbiory Wielkiej Niedźwiedzicy, Cefeusza, Małej Niedźwiedzicy lub Kasjopei.

fot. LEGO

Każda pocztówka ma 14 cm wysokości, 9 cm szerokości i 3 cm głębokości i można je postawić albo powiesić na ścianie za pomocą haczyka.

Zestaw LEGO 21340 Opowieści z czasów wyścigu kosmicznego kosztuje katalogowo 249,99 zł.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *