spot_img
Strona głównaNewsyOficjalne zdjęcia zestawu LEGO 76207 Atak na Nowy Asgard

Oficjalne zdjęcia zestawu LEGO 76207 Atak na Nowy Asgard

Set LEGO 76207 Atak na Nowy Asgard z uniwersum Marvela wszedł już do przedsprzedaży. Pojawiły się też nowe zdjęcia, przedstawiające jego szczegóły.

Tym samym potwierdziły się doniesienia, że 26 kwietnia do sprzedaży, oprócz setu 76208 Kozia Łódź wejdzie też zestaw o numerze 76207. Dzięki zdjęciom umieszczonym na m.in. amerykańskiej na stronie LEGO wiemy dokładnie, jak będzie wyglądał.

Kinowy przebój coraz bliżej

Zacznijmy od tego, że 18 kwietnia pojawił się oficjalny zwiastun filmu „Thor: Miłość i grom”. Obraz, nawet dla osób, które nie są wielkimi fanami Marvela, zapowiada się na dobrą rozrywkę.

Film będzie miał premierę 8 lipca, a już 26 kwietnia LEGO wypuści na rynek dwa zestawy nawiązujące go niego. O szczegółach zestawu 76208 pisałem TUTAJ>>.

Przyjrzymy się zatem temu, co możemy wyczytać z oficjalnych zdjęć setu 76207.

Ciekawa postać Potwora Cienia

76207 Atak na Nowy Asgard to dość prosty zestaw. Składa się z 159 klocków i przeznaczony jest dla dzieciaków od siódmego roku życia.

Zawiera trzy minifigurki i postać potwora. Minifigurki to: Gorr, Thor i Potężna Thor. Thor ma oczywiście topór Stormbreaker, a Potężna Thor – młot Mjolnir.

Szczególną uwagę zwraca naturalny potwór, który – zgodnie z założeniem projektantów (i być może w nawiązaniu do scenariusza filmu) – „został przywołany przez Gorra”. Potwór Cienia, bo tak został określony, ma przegubowe ramiona i pazury, aby zmaksymalizować zarówno możliwości zabawy, jak i prezentacji. Ta postać, po wybudowaniu, będzie miała ponad 11 cm wysokości.

 

Ruszyła przedsprzedaż

Wprawdzie na polskiej stronie LEGO nie ma jeszcze tego zestawu (poniedziałek wieczór), ale możecie go już zamawiać w przedsprzedaży na Amazonie francuskim i włoskim. Zapowiedź zestawu jest też w polskim sklepie Bonito.pl. Cena katalogowa to 89,99 zł.

Oczywiście nie ma sensu zamawiać natychmiast, skoro oficjalna sprzedaż ruszy już 26 kwietnia. Wkrótce możemy się również spodziewać, że zestaw pojawi się także na polskiej stronie LEGO.

Jeżeli jesteście ciekawi większej liczy zapowiedzi i doniesień o potencjalnych zestawach w kolejnych miesiącach, zajrzycie na blog afols.pl. Znajdziecie tam m.in. szczegółową listę zapowiedzi na lato tego roku.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO Marvel. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE