Nowy LEGO Hulkbuster już dostępny

Nowy LEGO Hulkbuster już dostępny

Nieco po północy z czwartku na piątek do sprzedaży wszedł set 76210 LEGO Marvel Hulkbuster.

Zestaw jest dostępny dla klientów VIP w cenie katalogowej 2599,99 zł. Trwająca obecnie promocja (więcej przeczytacie TUTAJ>>) nieco „obniża” cenę tego setu. Jeżeli jednak nie musicie koniecznie mieć go teraz, to warto się wstrzymać z zakupem, bo w tym miesiącu czekają nas kolejne fajne promocje (Black Friday LEGO, LEGO VIP Weekend, Cybermonday LEGO). Dodatkowo ten zestaw prawdopodobnie za jakiś czas trafi do szerszej dystrybucji, więc jego cena będzie bardziej przystępna.

Nowy, znaczy duży

Model LEGO Marvel Hulkbuster (76210) to wersja zbroi Hulkbuster MK44 z filmu Marvela „Avengers: Czas Ultrona”. Ma ponad 52 cm wysokości i składa się z 4049 elementów.

Pod ciemnoczerwoną zbroją i złotymi klapami znajduje się duży kokpit, z którego zbroją kieruje figurka LEGO Marvel Iron Man (76206). Trzeba ją dokupić. W zestawie znajduje się też plakietka informacyjna i minifigurka Tony’ego Starka.

Model zawiera trzy podświetlane „reaktory łukowe” (jeden w klatce piersiowej i po jednym w każdej dłoni), a także w pełni ruchomy tułów i ruchome palce dłoni.

Zbroja ma 52 cm wysokości, 47 cm szerokości i 24 cm grubości. Zestaw dla wszystkich fanów ma być dostępny 9 listopada (4 listopada dla VIP-ów).

Więcej szczegółów na stronie LEGO.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *