Mówiąca Tiara Przydziału oficjalnie zaprezentowana

Mówiąca Tiara Przydziału oficjalnie zaprezentowana

Na stronie LEGO pojawił się już set LEGO 76429 Mówiąca Tiara Przydziału. Można go zamówić w przedsprzedaży, choć jest to propozycja raczej dla wytrwałych fanów Harry’ego Potter.

Set LEGO 76429 Mówiąca Tiara Przydziału składa się z 561 elementów. Model ma 25 cm wysokości i 19 cm średnicy. Można go umieścić na podstawce, na której znajdują się ozdobne herby Gryffindoru, Slytherinu, Hufflepuffu i Ravenclawu. W zestawie jest też minifigurka Harry’ego Pottera noszącego Tiarę Przydziału.

fot. LEGO

Fajną opcją jest dźwiękowy klocek, który losowo odtwarza 31 dźwięków. Głos tiary uruchamia się po przechyleniu czubka kapelusza lub po założeniu go na głowę. Tiara zarówno “śpiewa”, jak i mówi, do którego domu w Hogwarcie jesteśmy “przydzieleni”.

Zestaw LEGO 76429 Mówiąca Tiara Przydziału kosztuje katalogowo 479,99 zł. Ma oficjalnie zadebiutować 1 marca, ale można go już zamawiać w przedsprzedaży.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *