Mamy zdjęcia setów Ninjago, które zadebiutują w marcu

Mamy zdjęcia setów Ninjago, które zadebiutują w marcu

W marcu ukaże się siedem zestawów z małymi wojownikami ninja. Wszystkie są już na stronie LEGO.

Marcowe nowości to:

  • LEGO 71810 Smoczątko Riyu (69,99 zł) – 132 elementy – model młodego Riyu do zbudowania z nowym odlewami głowy i skrzydeł. Do tego trzy minifigurki – Arin, Sora i nikczemny wojownik w Masce Wilka z mieczem.

  • LEGO 71811 Terenowy łazik ninja Arina (229,99 zł) – 267 elementów – główną częścią jest pojazd Arina. Ma on pomarańczową szybę z przodu, a z tyłu duży hak, który jest zamocowany na linie. Przednie felgi są złote, a tylne – granatowe. Otrzymamy także cztery minifigurki -Cole, Arin, Cinder, wojownik w masce Wilka.

  • LEGO 71812 Wspinaczkowy mech ninja Kaia (329,99 zł) – 623 elementy – mech ma cztery ręce – w górnych trzyma miecz, a dolne są wyposażone w haki, które umożliwiają wspinaczkę. Komplet uzupełniają cztery minifigurki – Kaia, Jaya, Wyldfyre’a i złej Jordany na szybowcu.

  • LEGO 71813 Dojo cienia Wilczej Maski (569,99 zł)1190 elementów – ten zestaw pierwotnie miał zadebiutować dopiero latem. Mamy tu trzy konstrukcje – ring, na którym Lloyd walczy z Jordaną; drzewo, do którego jest przymocowana lina; oraz główne dojo. Centralnym puntem dojo jest wielki pysk wilka, z którego zwisa wielki złoty dzwon. Nad dojo jest jakiś symbol – połączenie kuli – czerwonej z czarną. Dominujące kolory w tym zestawie to czerń, ciemnoniebieski, szary i dodatki różu. W pudełku znajdziemy także aż osiem minifigurek: Kai, Nya, Zane, Lloyd, Jordana, Cinder, Ras i wilczy wojownik. Ma to być zestaw ekskluzywny, czyli dostępny tylko na stronie i w sklepach LEGO.
fot. LEGO
fot. LEGO
  • LEGO 71819 Świątynia Smoczego Kamienia (569,99 zł) – 1212 elementów – z lewej strony świątyni jest półka skalna, po środku mamy staw, na którym trenują Wu z Nyą, a z prawej strony jest główna konstrukcja, czyli posąg smoka z kamienia, z którego pyska leci woda do stawu. Posąg ma tylko lewą łapę. W miejscu prawej są korzenie/rośliny, a nad nimi są pomieszczenia, m.in. Herbaciarnia Wu. Nad tym wszystkim góruje drzewo wiśni. Do tego sześć minifigurek: Mistrz Lloyd, Mistrz Wu, Kai, Nya, Lord Ras, Euphrasia.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *