spot_img
Strona głównaNewsyMamy zdjęcia setów Ninjago, które zadebiutują w marcu

Mamy zdjęcia setów Ninjago, które zadebiutują w marcu

W marcu ukaże się siedem zestawów z małymi wojownikami ninja. Wszystkie są już na stronie LEGO.

Marcowe nowości to:

  • LEGO 71810 Smoczątko Riyu (69,99 zł) – 132 elementy – model młodego Riyu do zbudowania z nowym odlewami głowy i skrzydeł. Do tego trzy minifigurki – Arin, Sora i nikczemny wojownik w Masce Wilka z mieczem.

  • LEGO 71811 Terenowy łazik ninja Arina (229,99 zł) – 267 elementów – główną częścią jest pojazd Arina. Ma on pomarańczową szybę z przodu, a z tyłu duży hak, który jest zamocowany na linie. Przednie felgi są złote, a tylne – granatowe. Otrzymamy także cztery minifigurki -Cole, Arin, Cinder, wojownik w masce Wilka.

  • LEGO 71812 Wspinaczkowy mech ninja Kaia (329,99 zł) – 623 elementy – mech ma cztery ręce – w górnych trzyma miecz, a dolne są wyposażone w haki, które umożliwiają wspinaczkę. Komplet uzupełniają cztery minifigurki – Kaia, Jaya, Wyldfyre’a i złej Jordany na szybowcu.

  • LEGO 71813 Dojo cienia Wilczej Maski (569,99 zł)1190 elementów – ten zestaw pierwotnie miał zadebiutować dopiero latem. Mamy tu trzy konstrukcje – ring, na którym Lloyd walczy z Jordaną; drzewo, do którego jest przymocowana lina; oraz główne dojo. Centralnym puntem dojo jest wielki pysk wilka, z którego zwisa wielki złoty dzwon. Nad dojo jest jakiś symbol – połączenie kuli – czerwonej z czarną. Dominujące kolory w tym zestawie to czerń, ciemnoniebieski, szary i dodatki różu. W pudełku znajdziemy także aż osiem minifigurek: Kai, Nya, Zane, Lloyd, Jordana, Cinder, Ras i wilczy wojownik. Ma to być zestaw ekskluzywny, czyli dostępny tylko na stronie i w sklepach LEGO.
fot. LEGO
fot. LEGO
  • LEGO 71819 Świątynia Smoczego Kamienia (569,99 zł) – 1212 elementów – z lewej strony świątyni jest półka skalna, po środku mamy staw, na którym trenują Wu z Nyą, a z prawej strony jest główna konstrukcja, czyli posąg smoka z kamienia, z którego pyska leci woda do stawu. Posąg ma tylko lewą łapę. W miejscu prawej są korzenie/rośliny, a nad nimi są pomieszczenia, m.in. Herbaciarnia Wu. Nad tym wszystkim góruje drzewo wiśni. Do tego sześć minifigurek: Mistrz Lloyd, Mistrz Wu, Kai, Nya, Lord Ras, Euphrasia.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE