Londyńska budka telefoniczna zaprezentowana

Londyńska budka telefoniczna zaprezentowana

Na stronie LEGO pojawił się zestaw serii Ideas LEGO 21347 Czerwona londyńska budka telefoniczna. Do sprzedaży trafi na początku lutego.

LEGO 21347 Czerwona londyńska budka telefoniczna to zestaw składający się z 1460 elementów. Przedstawia budkę telefoniczną (model K2) na brukowanej ulicy, latarnię z wiszącymi koszami z kwiatami, doniczkę i płot z tabliczką z nazwą ulicy. Model ma 31 cm wysokości, 19 cm szerokości i 15 cm głębokości.

fot. LEGO

Wewnątrz budki możemy umieścić albo telefon z obrotową tarczą, albo telefon w stylu lat dziewięćdziesiątych. Niestety printy to naklejki. Do tego jest świecący klocek, który można aktywować, naciskając dach budki. LEGO reklamuje ten model jako potencjalny stojak na telefon komórkowy – do tego celu można wykorzystać ogrodzenie.

Set LEGO 21347 Czerwona londyńska budka telefoniczna kosztuje katalogowo 549,99 zł. Do sprzedaży trafi 3 lutego (1 lutego dla uczestników programu LEGO Insiders).

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *