LEGO zaprezentowało cztery nowości Marvel i DC

LEGO zaprezentowało cztery nowości Marvel i DC

To trzy kolejne figurki do zbudowania oraz set z motocyklami Czarnej Wdowy i Kapitana Ameryki.

Wszystkie zestawy z superbohaterami trafią na sklepowe półki 1 czerwca. Co otrzymamy?

Trzy figurki do zbudowania

  • LEGO 76257 Figurka Wolverine’a do zbudowania – w pudełku znajdziemy 327 elementów. Set kosztować będzie 174,99 zł. Figurka ma 22 cm wysokości, ruchome ramiona, ręce, biodra i nogi. Dodatkowo Wolverine’a ma trzy wysunięte szpony w każdej ręce.

  • LEGO 76258 Figurka Kapitana Ameryki do zbudowania – set zawiera 310 klocków i kosztować będzie 174,99 zł. Figurka ma 25 cm wysokości, ruchome ramiona, ręce, biodra i nogi oraz charakterystyczną tarczę do zbudowania, którą można przymocować do rąk lub pleców.

  • LEGO 76259 Figurka Batmana do zbudowania – zestaw składa się z 275 elementów i kosztować będzie 174,99 zł. Figurka ma 26 cm wysokości, ruchome ramiona, ręce, biodra i nogi oraz charakterystyczną materiałową pelerynę. Wzorowana jest na bohaterze z filmu „Batman” z 1989 roku.

Motocykle Czarnej Wdowy i Kapitana Ameryki

  • Zestaw LEGO 76260 Motocykle Czarnej Wdowy i Kapitana Ameryki przedstawia motocykle wzorowane na scenie z filmu „Avengers: Czas Ultrona” z 2015 roku. Jednoślady są wyposażone w boczne działka i uchwyty na pałkę Czarnej Wdowy i tarczę Kapitana Ameryki. Każdy z nich ma 4 cm wysokości, 8 cm długości i 4 cm szerokości. W zestawie mamy oczywiście minifigurki Kapitana Ameryki i Czarnej Wdowy. Cena katalogowa to 74,99 zł.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *