spot_img
Strona głównaNewsyLEGO zaprezentowało cztery nowości Marvel i DC

LEGO zaprezentowało cztery nowości Marvel i DC

To trzy kolejne figurki do zbudowania oraz set z motocyklami Czarnej Wdowy i Kapitana Ameryki.

Wszystkie zestawy z superbohaterami trafią na sklepowe półki 1 czerwca. Co otrzymamy?

Trzy figurki do zbudowania

  • LEGO 76257 Figurka Wolverine’a do zbudowania – w pudełku znajdziemy 327 elementów. Set kosztować będzie 174,99 zł. Figurka ma 22 cm wysokości, ruchome ramiona, ręce, biodra i nogi. Dodatkowo Wolverine’a ma trzy wysunięte szpony w każdej ręce.

  • LEGO 76258 Figurka Kapitana Ameryki do zbudowania – set zawiera 310 klocków i kosztować będzie 174,99 zł. Figurka ma 25 cm wysokości, ruchome ramiona, ręce, biodra i nogi oraz charakterystyczną tarczę do zbudowania, którą można przymocować do rąk lub pleców.

  • LEGO 76259 Figurka Batmana do zbudowania – zestaw składa się z 275 elementów i kosztować będzie 174,99 zł. Figurka ma 26 cm wysokości, ruchome ramiona, ręce, biodra i nogi oraz charakterystyczną materiałową pelerynę. Wzorowana jest na bohaterze z filmu „Batman” z 1989 roku.

Motocykle Czarnej Wdowy i Kapitana Ameryki

  • Zestaw LEGO 76260 Motocykle Czarnej Wdowy i Kapitana Ameryki przedstawia motocykle wzorowane na scenie z filmu „Avengers: Czas Ultrona” z 2015 roku. Jednoślady są wyposażone w boczne działka i uchwyty na pałkę Czarnej Wdowy i tarczę Kapitana Ameryki. Każdy z nich ma 4 cm wysokości, 8 cm długości i 4 cm szerokości. W zestawie mamy oczywiście minifigurki Kapitana Ameryki i Czarnej Wdowy. Cena katalogowa to 74,99 zł.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE