LEGO Store w Gdańsku zostanie otwarty 1 września

LEGO Store w Gdańsku zostanie otwarty 1 września

LEGO Store w Gdańsku będzie pierwszym oficjalnym sklepem detalicznym tej marki w województwie pomorskim oraz piątym w Polsce. To już drugie otwarcie oficjalnego sklepu LEGO w Polsce w tym roku.

Zlokalizowany w Centrum Handlowym Forum (Targ Sienny 7) sklep zostanie otwarty punktualnie o 9:00.

Co w środku?

Fani będą mogli w nim podziwiać m.in. zbudowany specjalnie z tej okazji, inspirowany Gdańskiem model z klocków LEGO.

W sklepie będą tez m.in. ściana Pick a Brick, wypełniona klockami o różnych wielkościach i kolorach, oraz fabryka minifigurek, w której można stworzyć swoją własną minifugurkę. Dla klientów przygotowano także comiesięczne bezpłatne wyzwania i wydarzenia związane z budowaniem.

W nowym sklepie LEGO do kupienia będą limitowane serie i zestawy niedostępne w innych kanałach sprzedaży, a także produktowe nowości, wśród nich m.in.: LEGO Star Wars Landspeeder Luke’a Skywalkera, Harry Potter Pokątna aleja, Hotel Boutique, Titanic czy Gwiaździsta noc Vincenta van Gougha.

Jakie promocje?

Wiele korzyści przewidziano także dla członków programu LEGO VIP, którzy oprócz ekskluzywnych prezentów będą mogli otrzymać podwójne punkty za zakupy w sklepie LEGO w Gdańsku.

Jak informuje afols.pl, w dniu otwarcia pierwsze 250 osób otrzyma unikalną, spersonalizowaną płytkę „LEGO Store Gdańsk”.

W tym roku otwarty zostanie także LEGO Store w Łodzi. Więcej o tym możecie przeczytaj TUTAJ>>.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *