LEGO Star Wars Days - jakie gratisy czekają?

LEGO Star Wars Days - jakie gratisy czekają?

Coroczne święto fanów LEGO i „Gwiezdnych Wojen” rozpocznie się 1 maja i potrwa tydzień – do 7 maja. Jakie atrakcje przygotowano?

Większość z nas kojarzy Dzień Star Wars, który przypada 4 maja, ale poniższe promocje będą obowiązywać cały tydzień.

Promocje online i w sklepach stacjonarnych

  • LEGO 40591 Gwiazda Śmierci II – set składa się z 289 elementów. Wewnątrz jest miniaturowa sala tronowa. Gwiazda stoi na podstawce z jubileuszową plakietką z okazji 40. rocznicy premiery „Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi”. Model ma 15 cm wysokości i 9 cm średnicy. Set wyceniony jest na 119,99 zł. Dostaniemy go za zakupy zestawów serii Star Wars za min. 700 złotych.

fot. LEGO
  • LEGO 30654 X-Wing Starfighter – to polybag, w którym znajdziemy 87 elementów. Dostaniemy go przy zakupach artykułów SW za min. 180 zł. To jednak set, który jest dostępny w wielu miejscach za ok. 20 zł.
fot. LEGO
  • podwójne punkty VIP – na wszystkie zestawy Star Wars.

TYLKO w sklepie online

  • 20% zniżki (prawdopodobnie) na zakup wybranych zestawów – otrzymamy je w formie kuponów za 100 punktów VIP w centrum nagród VIP. Jakie zestawy będą objęte zniżkami – nie wiadomo. Możliwe, że będą to zniżki na sety z listy dostępnych z pięciokrotnymi punktami VIP w sklepach stacjonarnych (patrz niżej).

TYLKO w sklepach stacjonarnych

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *