LEGO potwierdza daty Weekendu Insiders, Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku

LEGO potwierdza daty Weekendu Insiders, Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku

Na LEGO.pl pojawiły się podstrony dotyczące trzech listopadowych akcji promocyjnych. Dzięki nim mamy potwierdzenie dat.

Weekend LEGO Insiders 2023 to weekend poprzedzający wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku. Rozpocznie się 18 listopada, a zakończy 19 listopada.

Czarny Piątek LEGO 2023 wystartuje 24 listopada i potrwa do 27 listopada. Ten ostatni dzień to także Cyberponiedziałek LEGO 2023.

Na powyższych stronach nie ma jeszcze potwierdzenia gratisów, jakie mamy wówczas otrzymać. Wiadomo już jednak, że zarówno w czasie Weekendu Insiders, jak i Black Friday LEGO dostępne będą podwójne punkty LEGO Insiders i przecena części zestawów.

W czasie Weekendu Insiders gratisem ma być set LEGO 40601 Majisto. Składa się on z 365 elementów, więc będzie większy niż oryginał – zestaw LEGO 6048 Warsztat Wizarda z 1993 roku, który liczył 185 klocków. Poza magiem Majisto w pudełku znaleźć mamy także dwóch rycerzy.

stary zestaw z czarodziejem (fot. LEGO)

W Weekend Insiders jako GwP mamy też dostać zestaw serii Creator, ale nie wiadomo, jaki. Ma składać się z 271 elementów.

W czasie LEGO Black Friday i Cybermonday dostępne mają być też nowe nagrody w centrum nagród LEGO Insiders – prawdopodobnie, m.in. LEGO 5008074 Szary zamek oraz LEGO 5007869 Walkman.

24 listopada zadebiutuje także LEGO 76269 Wieża Avengersów (więcej o niej przeczytacie tutaj>>). Do niej gratisem ma być poniższy gratis.

Okazji i gratisów będzie zapewne więcej. Damy Wam znać, gdy tylko pojawią się kolejne informacje.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *