LEGO Insiders zastąpi program LEGO VIP

LEGO Insiders zastąpi program LEGO VIP

Już 21 sierpnia dotychczasowe konta LEGO VIP na stronie LEGO zostaną przekształcone w konta programu “LEGO Insiders”. Co to w praktyce oznacza?

Dotychczasowy program VIP umożliwiał zbieranie punktów VIP i wymianę ich na nagrody i zniżki w centrum nagród VIP. Od 21 sierpnia ma się to zmienić.

Tego dnia startuje bowiem program LEGO Insiders. Na pierwszy rzut oka zmiany wydają się kosmetyczne. Tak, jak w programie VIP mamy mieć możliwość zbierania punktów i wymiany ich na zniżki i nagrody. Mamy mieć też – jak w programie VIP – wcześniejszy dostęp do premier.

Nową korzyścią ma być możliwość rejestracji swojego zestawu na stronie LEGO i uzyskaniu w ten sposób dodatkowych punktów (prawdopodobnie 20 punktów za każdy zeskanowany z instrukcji kod QR). Na plus zaliczyć też można fakt, że loginem z LEGO Insiders będziemy mieć dostęp do wszystkich programów i aplikacji Duńczyków.

LEGO Insiders ma też mieć funkcje społecznościowe, czyli skupiać fanów marki w jednym miejscu. Nie wiadomo, jak w praktyce będzie to wyglądać. Wiadomo jedynie, że “insidersi LEGO” mają mieć pierwszeństwo do eventów LEGO w sklepach.

Wszyscy członkowie LEGO VIP zostaną automatycznie przeniesieni do programu LEGO Insiders. Zachowają także wszystkie ważne punkty VIP.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *