Kolejne trzy zestawy LEGO Disney. Tym razem z Małą Syrenką

Kolejne trzy zestawy LEGO Disney. Tym razem z Małą Syrenką

Zestawy są inspirowane filmem Disneya „Mała syrenka”, który do kin ma wejść pod koniec maja.

W Polsce nowe przygody Małej Syrenki będzie można oglądać od 26 maja. Wówczas w kinach zadebiutuje film Roba Marshalla.

Już wkrótce zadebiutują trzy zestawy:

  • LEGO 43225 Królewska muszla Małej Syrenki – to piękny, rozbudowany (aż 1808 elementów) zestaw dla starszych fanów Disneya. Set kosztuje ok. 749,99 zł. Muszla ma 31 cm szerokości, 32 cm wysokości i 20 cm głębokości. Znajdziemy w niej skałę tronową, grotę Arielki i jaskinię Urszuli. Do tego masa detali, które wprowadzają “podmorski” klimat. W zestawie mamy pięć minifigurek: Arielkę, Urszulę, króla Trytona, Karinę i Indirę, oraz dwie figurki – Sebastiana, Florka. Zestaw ma oficjalnie zadebiutować 4 maja, ale jest już dostępny w przedsprzedaży. Początkowo zapewne będzie jedynie w dystrybucji ekskluzywnej.
fot. LEGO

  • LEGO 43213 Historyjki Małej Syrenki134 elementów, cena: 89,99 zł. To kolejna “książka” w kolekcji LEGO Disney. Mamy tu w jednej części podmorską scenerię z kryjówką Arielki, a z drugiej – jaskinię widźmy Urszuli. Poza Arielką i Urszulą w zestawie jest także minilaleczka księcia Eryka. Oczywiście całą scenkę dzieci mogą złożyć w “książeczkę”, zamykaną kluczykiem. Zestaw jest skierowany dla dzieciaków od 5. roku życia. Zestaw premierę będzie miał 1 maja, ale jest już dostępny w przedsprzedaży.
fot. LEGO

  • LEGO 43229 Skrzynia ze skarbami Arielki – 370 elementów, cena: 209,99 zł. To zamykana szkatułka, którą dzieciaki mogą dowolnie dekorować, wykorzystując przy tym m.in. klocki z zestawu. W tej skrzynce są dwie tajne szuflady, a przekręcenie kluczyka powoduje obrót Arielki niebieskiej „diamentowej” sukience oraz Sebastiana i Florka. Do tego mamy bransoletkę i elementy charakterystyczne dla serii DOTS. Skrzynia ma 9 cm wysokości, 19 cm szerokości i 9 cm głębokości. Zestaw przeznaczony jest dla dzieciaków pięcioletnich i starszych. Zadebiutuje 1 czerwca.
fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *