spot_img
Strona głównaNewsyJakie gratisy LEGO przygotowało na sierpień?

Jakie gratisy LEGO przygotowało na sierpień?

Są wstępne doniesienia dotyczące sierpniowych GwP, czy gratisów dodawanych do zakupów na stronie LEGO.com oraz w sklepach stacjonarnych duńskiej marki.

Po lipcowej wtopie, gdy LEGO ostatecznie w Polsce nie udostępniło zestawu Podwórko Świętego Mikołaja (40484), na potwierdzenie poniższych doniesień musimy poczekać, ale pierwsze newsy mówią o trzech gratisach.

Za zakupy na stronie LEGO.com i w sklepach stacjonarnych dostaniemy następujące zestawy:

  • 1-15 sierpnia – 40567 Leśna kryjówka – zgarniecie go za zakupy za prawdopodobnie minimum 710 złotych. 258-elementowy zestaw, który w czasie czerwcowej promocji zniknął w niecałe 24 godziny. Niestety, premierę Zamku rycerzy herbu Lew oficjalnie zaplanowano na 8 sierpnia (3 sierpnia dla klientów VIP), co powoduje, że gratis może zniknąć przed zamkiem, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że w 1 sierpnia zadebiutuje masa setów.
  • 4-15 sierpnia – 40515 Piraci i skarby – ten set do zgarnięcia będzie za zakupy za minimum 50 dolarów, czyli ok. 250 złotych. To polybag z 103 elementami, które nawiązują do serii Pirates. Ich katalogowa cena to 9,99 euro, czyli ok. 47 złotych. Jak na polybag to naprawdę zacny gratis.
fot. LEGO
  • 8-15 sierpnia – 30509 Drzewo Yellow Yoshiego – za wydane (tylko na serię Super Mario!) prawdopodobnie 185 złotych otrzymacie zestaw rozszerzający w formie polybaga z 46 elementami.
fot. LEGO

O wszelkich ewentualnych zmianach przeczytacie na klockinews.pl.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE