Jak zgarnąć „za free” zestaw LEGO Sonda kosmiczna Ulysses?

Jak zgarnąć „za free” zestaw LEGO Sonda kosmiczna Ulysses?

Set LEGO Sonda kosmiczna Ulysses pojawi się na stronie LEGO 17 maja o godzinie 9:00. Jak go zdobyć?

Zestaw Creator Expert o numerze 5006744 jest dość prosty i składa się z 236 elementów. Ze względu na niewielką dostępność (był gratisem w 2021 roku) set, którego katalogowa cena to 64,99 zł, bardzo szybko pojawił się w odsprzedaży za ponad 400 złotych. Nie do końca rozumiem, skąd taki pier..lec, ale okej, o gustach się nie dyskutuje. Jeżeli, podobnie jak w zeszłym roku, liczba egzemplarzy nie będzie wysoka, to znowu ten zestaw będzie osiągał niebotyczne kwoty.

Krótka instrukcja zdobywania

We wtorek będziecie go mogli mieć za darmo, wymieniając na niego w centrum nagród VIP na stronie LEGO 1800 punktów. Co ważne, swoje punktu na ten set wymienić będą mogły prawdopodobnie jedynie osoby, które nie zrobiły tego w 2021 roku.

Jak to zrobić? To banalnie proste – 17 maja o godzinie 9:00 w centrum nagród VIP na stronie LEGO pojawi się ten set. MUSICIE mieć na swoim koncie wówczas 1800 punktów. Bez tego nic nie zdziałacie. Nie wiadomo, w której sekcji centrum nagród pojawi się Ulysses, ale bardzo prawdopodobne, że będzie to „Polecane nagrody”, „Dodaj przyszłości mocy”, albo „Dla kolekcjonerów”.

Biorąc pod uwagę, że w poprzednim roku set zniknął po ok. dwóch minutach, musicie być po prostu odrobinę przed 9:00 i odświeżać stronę. Gdy set się pojawi (może być nieco później niż punktualnie 9:00), to możliwie najszybciej kliknijcie przycisk „wymień” i włala, że tak powiem. Macie kod, ale nie macie Ulyssesa.

Czekając na sondę

Na maila dostaniecie potwierdzenie wymiany punktów i kod, który będziecie mogli wykorzystać w ciągu 60 dni przy zakupach innych zestawów – dopiero wówczas set będzie Wasz. Kod będzie ważny jedynie na LEGO.com.

Niektórzy zakładają, że zestaw może dość szybko zniknąć. I cóż – mogą mieć rację. Praktycznie to nie powinno się wydarzyć, ale w teorii, jeżeli będziecie zwlekać, możecie dostać maila, że nagroda nie jest dostępna i zwrot punktów VIP na konto. Warto więc zrobić zakupy bezpośrednio po wygenerowaniu kodu, tym bardziej że na LEGO.com jest teraz fajna akcja promocyjna. Możecie o niej przeczytać TUTAJ>>.

Powodzenia!

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *