Cztery zestawy z Donkey Kongiem już na stronie LEGO

Cztery zestawy z Donkey Kongiem już na stronie LEGO

W piątek późnym popołudniem na stronie LEGO pojawiły się cztery zestawy serii Super Mario z popularnym Donkey Kongiem.

Wszystkie nowości z wielką małpą pojawią się oficjalnie 1 sierpnia. Zestaw LEGO 71424 Domek na drzewie Donkey Konga można już jednak zamawiać w przedsprzedaży.

Cztery ujawnione na stronie Duńczyków zestawy to:

  • LEGO 71420 Nosorożec Rambi – zestaw rozszerzający106 elementów, 45,99 zł. Z klocków zbudujemy figurkę Rambiego i skalne elementy. Na grzbiecie Rambiego można posadzić figurkę Mario, Luigiego lub Peach (z zestawów startowych), następnie biegać i rozbijać skały, by aktywować cyfrowe reakcje figurek.
fot. LEGO
  • LEGO 71421 Dżunglowy koncert Dixie Kong – zestaw rozszerzający174 elementy, 119,99 zł. Zestaw zawiera figurki Dixie Kong z gitarą i papugi Squawksa z mikrofonem, bongosami i głośnikiem, scenę do zbudowania, scenerię dżungli oraz instrumenty muzyczne i sprzęt. Po umieszczeniu figurek Mario, Luigiego lub Peach na środku sceny i ich obracaniu, połączone ze sobą platformy sceniczne zaczną się obracać, uruchamiając muzyczne dźwięki. Moduł ma 12 cm wysokości, 24 cm szerokości i 10 cm głębokości.
fot. LEGO
  • LEGO 71424 Domek na drzewie Donkey Konga – zestaw rozszerzający555 elementów, 299,99 zł. Ten modułowy set ma ponad 19 cm wysokości, 46 cm szerokości i 17 cm głębokości w podstawowej konfiguracji. Mamy tu domek na drzewie, a w nim m.in. telewizor, radio czy tajny schowek. Obok domku są drzewa, a między nimi zielony hamak. Na jednej z palm znajdziemy banany, które można strącać. Do tego niewielkie bębny conga. W pudełku znajdziemy także dwie figurki – Donkey Konga i Cranky Konga.
fot. LEGO
  • LEGO 71425 Przejażdżka wagonikiem Diddy Konga – zestaw rozszerzający1157 elementów, 499,99 zł. Mamy tu kolejkę z wagonikiem kopalnianym, fragment zepsutych torów, skałę do „wysadzenia” i samolot, w którym jest sklep z balonami. Do tego cztery figurki ze świata Donkey Konga – Funky Kong i Diddy Kong, a także Snaggles, którego trzeba zepchnąć z drogi i Mole Miner, którego trzeba pokonać.
fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *