spot_img
Strona głównaNewsyCybermonday LEGO 2022 - worek na klocki i ostatnia szansa kupna setów...

Cybermonday LEGO 2022 – worek na klocki i ostatnia szansa kupna setów z rabatem

Cybermonday LEGO 2022 kończy czterodniowy maraton zakupów na oficjalnej stronie Duńczyków. Tylko w poniedziałek możemy jeszcze wykorzystać kody obniżające ceny 8 zestawów i zgarnąć worek na klocki. Do tego fajne gratisy i nagrody VIP.

Cybermonday LEGO 2022 może być ostatnią w tym roku dużą promocją LEGO. Warto się jej przyjrzeć.

Co możemy zgarnąć?

  • LEGO 5007488 Worek na klocki – ściągany sznurkiem worek na klocki będzie dostępny tylko w poniedziałek i tylko w sklepie internetowym. Jego wymiary to 20 cm średnicy i 21 cm wysokości. Dostaniecie go za wydane 920 złotych. Wartość tego gratisu powinna przekroczyć 100 złotych.
  • LEGO 40579 Mieszkanie Eiffla – to gratis, który dostaniemy przy zakupie zestawu LEGO 10307 Wieża Eiffla, który kosztuje 2949,99 zł. Trudno przewidzieć, ile będzie wart, zapewne 200-300 zł.
  • LEGO 40564 Zimowe elfy – zestaw składa się z 372 elementów. Otrzymamy go za zakupy za minimum 780 złotych. Wart jest 70-90 złotych.

  • LEGO 30580 Święty Mikołaj – to polybag z serii Creator z 2021 roku. Znajdziecie w nim 69 elementów. Otrzymacie go za zakupy za minimum 185 złotych tylko w oficjalnych sklepach stacjonarnych LEGO. Wart jest 20-25 złotych.
  • cały listopad – LEGO 40529 Park rozrywki dla dzieci – to składający się ze 170 elementów set, którego rynkowa wartość to 40-50 złotych. Otrzymacie go za zakupy dowolnej serii za minimum 370 złotych. W finalizacji zamówienia trzeba wpisać kod, który dostaniecie na stronę Picodi.com,
  • w centrum nagród VIP są nowe nagrody. Najciekawszą jest zestaw LEGO 5007427 Przejażdżka statkiem pirackim. Set składa się z 169 elementów. Wart będzie zapewne ok. 150-200 złotych. Dostaniecie go za 2400 punktów VIP (równowartość 80 zł). Punkty VIP możecie wymienić także na: brelok do kluczy z 1954 roku (900 punktów), Pocztówkę i naklejki z wieżą Eiffla (600 punktów). Pojawiło się też sporo nagród, które dostaniemy z 50% rabatem punktowym, m.in. stary aparat za 1000 punktów.

  • tylko do 28 listopada – zrealizować można kody zniżkowe na 8 zestawów, które za 100 punktów były dostępne w centrum nagród VIP.

Ile potencjalnie zyskujemy?

Trzeba pamiętać o ważnym ograniczeniu – przy jednym zamówieniu można wykorzystać tylko jeden kod. Dlatego realizując np. kod na przejażdżkę statkiem pirackim (czy wcześniejszą przejażdżkę smokiem), nie będziecie mogli już wziąć np. parku rozrywki.

  • za 2949,99 zł wydane na set LEGO 10307 Wieża Eiffla otrzymacie 4 gratisy – mieszkanie Eiffla, zimowe elfy, worek, oraz – za kod – park rozrywki lub którąś z nagród VIP (najlepiej którąś z przejażdżek), a także 147 zł w punktach VIP. To oznacza, że „wraca” do nas od 550 do 850 złotych, czyli 18-28%. W sklepach stacjonarnych dojdzie do tego polybag ze św. Mikołajem.
  • za 920 zł 28 listopada otrzymamy 3 gratisy – zimowe elfy, worek, oraz – za kod – park rozrywki lub którąś z nagród VIP (któraś z przejażdżek), a także 46 zł w punktach VIP „wraca” do nas 276-466 zł, czyli 30-50%. W sklepach stacjonarnych odpada worek, ale wpadnie Wam polybag ze św. Mikołajem.

Pamiętajcie jednak, że powyższe obliczenia to tylko szacunki, bo nie wiemy, ile ostatecznie będą warte nowe gratisy i nagrody VIP.

Co kupić?

Bardzo ważne – zakupy rozpocznijcie od wizyty w centrum nagród VIP i tam wymieńcie punkty na kody na jedną z nagród dostępnych tylko w czasie LEGO Cybermonday (bierzcie statek piracki!).

Poniżej są zaktualizowane w niedzielny wieczór cztery listy setów, które warto rozważyć przy zakupach w weekend. Pierwsza to wybrane przecenione sety na stronie LEGO. Druga to 8 zestawów, przy których możemy wykorzystać kody obniżające ceny z centrum nagród VIP. Trzecia to sety ekskluzywne (dostępne tylko na LEGO.pl i w sklepach LEGO) oraz w ograniczonej dystrybucji (LEGO + wybrani, nieliczni dystrybutorzy), które wypadają z rynku w tym roku (te które nie są przecenione na liście nr 1). Czwarta to sety ekskluzywne i w ograniczonej dystrybucji, które z nami zostaną dłużej (te, które nie są przecenione na liście nr 1).

Lista wybranych zestawów przecenionych przez LEGO:

Jeżeli przy nazwie jest „EOL” to oznacza, że zestaw prawdopodobnie wypadnie z produkcji w tym roku. Część z poniższych zestawów jest już w dziale „ostatnia szansa na zakup” na stronie LEGO. Je oznaczyliśmy jako „LAST”. „2022” to informacja, że ten zestaw pojawił się i zniknie w tym roku, czyli na rynku będzie bardzo krótko. „EX” to zestaw dostępny tylko na LEGO.com lub w stacjonarnych sklepach Duńczyków.

Lista zestawów z kodami obniżającymi cenę:

Do 28 listopada możecie, a w zasadzie musicie wykorzystać kody, które były do zgarnięcia w centrum nagród VIP za 100 punktów i które obniżają ceny 8 setów. Poniżej macie ich listę z ceną katalogową oraz ceną po obniżce wynikającej z użycia kodu. Jeżeli cena po użyciu kodu przekroczy powyższe progi, to otrzymacie także gratisy. Tu niestety nie będziecie mogli uzyskać Przejażdżki statkiem pirackim, bo ona jest za kod, a w jednym zamówieniu z LEGO można wykorzystać tylko jeden kod.

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które wypadają w tym roku:
Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE