4 dni świetnych promocji i gratisów. Co kupić w LEGO Black Friday i Cybermonday?

4 dni świetnych promocji i gratisów. Co kupić w LEGO Black Friday i Cybermonday?

Siedem gratisów, dodatkowy fajny zestaw w centrum nagród VIP i przecena części setów – to oferta na Czarny Piątek i Cybermonday od LEGO.

LEGO Black Friday wystartował. Promocje potrwają do poniedziałku – do Cybermonday LEGO. Z tej okazji Duńczycy przygotowali sporo fajnych ofert.

Co dokładnie możemy zgarnąć?

 • 25-28 listopadaLEGO 40579 Mieszkanie Eiffla – to gratis, który dostaniemy przy zakupie zestawu LEGO 10307 Wieża Eiffla, która zadebiutuje 25 listopada i kosztować będzie 2949,99 zł. Trudno przewidzieć, ile będzie wart. Zapewne jego wartość będzie oscylować między 200 a 300 złotymi.
 • 25-28 listopada – LEGO 40564 Zimowe elfy – zestaw składa się z 372 elementów. Otrzymamy go za zakupy za minimum 780 złotych. Wart jest 80-90 złotych.
 • 25-27 listopada – LEGO 40563 Hołd dla LEGO House – z 583 klocków można zbudować pięć minimodeli setów z LEGO House. Ten gratis otrzymamy za zakupy za minimum 1150 zł. Wart jest 110-130 złotych.

 • 28 listopadaLEGO 5007488 Worek na klocki – ściągany sznurkiem worek na klocki. Będzie dostępny tylko w czasie Cybermonday – 28 listopada. Dostaniecie go za wydane 920 złotych. Oferta tylko w sklepie internetowym! Wartość tego gratisu powinna przekroczyć 100 złotych.
 • 25-28 listopada – LEGO 30580 Święty Mikołaj – to polybag z serii Creator z 2021 roku. Znajdziecie w nim 69 elementów. Otrzymacie go za zakupy za minimum 185 złotych tylko w oficjalnych sklepach stacjonarnych LEGO. Wart jest 20-25 złotych.
 • cały listopad – LEGO 40529 Park rozrywki dla dzieci – to składający się ze 170 elementów set, którego rynkowa wartość to 40-50 złotych. Otrzymacie go za zakupy dowolnej serii za minimum 370 złotych. W finalizacji zamówienia trzeba wpisać kod, który dostaniecie na stronę Picodi.com,

 • 25-28 listopada – w centrum nagród VIP będą nowe nagrody. Najciekawszą jest zestaw LEGO 5007427 Przejażdżka statkiem pirackim. Set składa się z 169 elementów. Wart będzie zapewne ok. 150-200 złotych. Dostaniecie go za 2400 punktów VIP (równowartość 80 zł). Punkty VIP będziecie mogli też wymienić także na: brelok do kluczy z 1954 roku (900 punktów), Pocztówka i naklejki z wieżą Eiffla (600 punktów). W centrum nagród pojawiło się też sporo innych nagród, które dostaniemy z 50% punktowym rabatem, m.in. zestaw stary aparat za 1000 punktów.

 • do 28 listopada – zrealizować będzie można kody zniżkowe na 8 zestawów, które za 100 punktów były dostępne w centrum nagród VIP.

Ile potencjalnie zyskujemy?

Zwróćcie uwagę, że daty dostępności gratisów są tak ustawione, że kupując w sieci musicie wybrać albo Hołd dla LEGO House (dostępny 25-27 listopada) albo worek (dostępny 28 listopada). Drugie ograniczenie, to fakt, że przy jednym zamówieniu można wykorzystać tylko jeden kod. Dlatego realizując np. kod na przejażdżkę statkiem pirackim (czy wcześniejszą przejażdżkę smokiem), nie będziecie mogli już wziąć np. parku rozrywki.

Ile możemy więc potencjalnie zyskać?

 • za 2949,99 zł wydane na set LEGO 10307 Wieża Eiffla otrzymacie 4 gratisy – mieszkanie Eiffla, zimowe elfy, hołd dla LEGO House lub worek, oraz – za kod – park rozrywki lub którąś z nagród VIP (najlepiej którąś z przejażdżek), a także 147 zł w punktach VIP. To oznacza, że „wraca” do nas od 567 do 867 złotych, czyli 19-29%. W sklepach stacjonarnych dojdzie do tego polybag ze św. Mikołajem.
 • za 1150 zł otrzymacie w dniach 25-27 listopada 3 gratisy – zimowe elfy, hołd dla LEGO House, oraz – za kod – park rozrywki lub którąś z nagród VIP (któraś z przejażdżek), a także 57 zł w punktach VIP „wraca” do nas 287-477 zł, czyli 25-42%. W sklepach stacjonarnych dojdzie do tego polybag ze św. Mikołajem
 • za 920 zł 28 listopada otrzymamy 3 gratisy – zimowe elfy, worek, oraz – za kod – park rozrywki lub którąś z nagród VIP (któraś z przejażdżek), a także 46 zł w punktach VIP „wraca” do nas 276-466 zł, czyli 30-50%. W sklepach stacjonarnych odpada worek, ale wpadnie Wam polybag ze św. Mikołajem.

Na „papierze” najlepiej wygląda więc zakup w Cybermonday w workiem. Pamiętajcie jednak, że powyższe obliczenia to tylko szacunki, bo nie wiemy, ile ostatecznie będą warte nowe gratisy i nagrody VIP.

Co kupić?

Bardzo ważne – zakupy rozpocznijcie od wizyty w centrum nagród VIP i tam wymieńcie punkty na kody na jedną z nagród dostępnych tylko w czasie LEGO Black Friday (bierzcie statek piracki!).

Poniżej są zaktualizowane w czwartek cztery listy setów, które warto rozważyć przy zakupach w weekend. Pierwsza to wybrane przecenione sety na stronie LEGO. Druga to 8 zestawów, przy których możemy wykorzystać kody obniżające ceny z centrum nagród VIP. Trzecia to sety ekskluzywne (dostępne tylko na LEGO.pl i w sklepach LEGO) oraz w ograniczonej dystrybucji (LEGO + wybrani, nieliczni dystrybutorzy), które wypadają z rynku w tym roku (te które nie są przecenione na liście nr 1). Czwarta to sety ekskluzywne i w ograniczonej dystrybucji, które z nami zostaną dłużej (te, które nie są przecenione na liście nr 1).

Lista wybranych zestawów przecenionych przez LEGO:

Jeżeli przy nazwie jest „EOL” to oznacza, że zestaw prawdopodobnie wypadnie z produkcji w tym roku. Część z poniższych zestawów jest już w dziale „ostatnia szansa na zakup” na stronie LEGO. Je oznaczyliśmy jako „LAST”. „2022” to informacja, że ten zestaw pojawił się i zniknie w tym roku, czyli na rynku będzie bardzo krótko. „EX” to zestaw dostępny tylko na LEGO.com lub w stacjonarnych sklepach Duńczyków.

Lista zestawów z kodami obniżającymi cenę:

Do 28 listopada możecie wykorzystać kody, które były do zgarnięcia w centrum nagród VIP za 100 punktów i które obniżają ceny 8 setów. Poniżej macie ich listę z ceną katalogową oraz ceną po obniżce wynikającej z użycia kodu. Jeżeli cena po użyciu kodu przekroczy powyższe progi, to otrzymacie także gratisy. Tu niestety nie będziecie mogli uzyskać Przejażdżki statkiem pirackim, bo ona jest za kod, a w jednym zamówieniu z LEGO można wykorzystać tylko jeden kod.

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które wypadają w tym roku:
Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *