1 września startuje akcja LEGO Powrót do Hogwartu. Znamy szczegóły

1 września startuje akcja LEGO Powrót do Hogwartu. Znamy szczegóły

To wydarzenie promocyjne na stronie LEGO i w oficjalnych sklepach Duńczyków, w ramach którego na fanów LEGO i Harry’ego Pottera czekają nowe zestawy, upominki i wyprzedaże.

Na stronie LEGO pojawiła się zakładka informująca o akcji LEGO Powrót do Hogwartu. Wiadomo, że potrwa ona od 1 do 10 września.

  • 1-13 września – LEGO 40598 Skrytka w Banku Gringotta – Składa się on z 212 elementów. Skarbiec można dołączyć do kolejki, która znajduje się pod bankiem w dużym zestawie. W secie, poza tytułowym, otwieranym skarbcem, mamy fragment torów, dopasowany do nich wózek i minifigurkę goblina. Będzie gratisem przy zakupach dowolnych setów HP za min. 620 zł.

  • 1-13 września – LEGO 30651 Trening quidditcha – to składający się z 55 elementów polybag. Dostaniemy go przy zakupach produktów HP za min. 180 zł.
fot. LEGO
  • 1-10 września, w godzinach 13:00-15:00 w oficjalnych sklepach LEGO zbudować będziemy mogli prosty model „różdżki”, którą będzie można następnie wziąć do domu za darmo. Jak zwykle obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a na jedną osobę przypada jeden gratis.
fot. LEGO
  • 4 września – Dodatkową atrakcją będzie możliwość zdobycia podpisów projektantów zestawu LEGO 76417 Bank Gringotta – edycja kolekcjonerska. 4 września Polskę odwiedzą: Justin RamsdenGeorge Gilliattand i Peter Kjærgaard. Podpisywanie zestawów zaplanowano w sklepie w Arkadii w godzinach 17:00-19:00.
fot. LEGO
  • Do kupienia będą także dwa pakiety zestawów z 20% zniżką. Pierwszy zawiera zestawy LEGO 76409 Flaga Gryffindoru I lego 76411 Flaga Ravenclawu. Drugi pakiet zawiera zestawy LEGO 76412 Flaga Hufflepuffu I lego 76410 Flaga Slytherinu. Można je jednak kupić w innych miejscach taniej.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *